חשיבות בניית אתר אינטרנט לעסק

Share on facebook
שתף ב Facebook
Share on linkedin
שתף ב Linkedin
Share on whatsapp
שתף ב WhatsApp

הכותרת מדברת בעד עצמה – חשוב מאוד לכל בעל עסק שיהיה לו אתר אינטרנט.
אתר באינטרנט מציג את העסק שלכם בצורה הכי ברורה, נוחה ונגישה ללקוחות שמתעניינים במוצר או בשירות שלכם.
כיום הלקוחות שלכם לא מסתובבים כל היום בקניונים באותה הכמות שהם משוטטים כל היום באינטרנט.
גם כשהם נכנסים לפייסבוק או לאינסטגרם והם נחשפים לעמוד שלכם, הם רוצים לראות את ה"בית" שלכם באינטרנט ועמוד עסקי במדיה החברתית לא תמיד מספיק.
למשל בעמוד האודות או בעמוד הבית של האתר שלכם תוכלו להציג את העסק בצורה ברורה ומזמינה. תוכלו לספר על החזון שלכם בהקמת העסק, תוכלו לשתף סיפור מכריע שגרם לכם לחשוב על הכיוון העסקי המדובר ועוד.
תוכלו להקים עמוד שכל ייעודו סיפור על המוצר או השירות שלכם, הייחודיות שלכם במוצר או בשירות המדובר וכל האפשרויות הגלומות ללקוח המרוצה בעת רכישת המוצר או השירות.
באתר שלכם תוכלו להקים עמוד גלריה שתייצג בצורה הכי ויזואלית את העסק שלכם. תשלבו תמונות וסרטונים שיגרמו לגולש להכיר וכמעט לחוות את המוצר שלכם בצורה קלה ונעימה.
הפרסום ברשתות החברתיות הוא חזק אבל הוא לא שלם אם אין לכם אתר אינטרנט. הפרסום הדיגיטלי הוא הפרסום המוביל כיום ומלבד העובדה שהוא זמין 24/7, הוא חוסך גם לכם וגם לגולש.
במקום שהגולש אשר מתעניין במוצר או בשירות שלכם יחפש בכל פינה ברשת עוד פרטים או ינסה להתקשר אליכם כשהוא מוצא זמן – הוא יכול לקבל במקום אחד את כל המידע שהוא צריך על העסק, על המוצר ואפילו על הבעלים. הלקוח מרגיש בטוח שהוא פונה לחברה שהוא כבר יודע עליה יותר והיא לא סתם מספר טלפון.

חברת ביזפיקס מכירה בעובדה שלא כל בעל עסק יכול לעמוד בהוצאות של אלפי שקלים עבור בניית אתר ולכן אנו מציעים מחיר מיוחד ונמוך לבניית אתר מעוצב וחדשני – לפרטים לחץ כאן

לעוד מאמרים

שתף גם לחברים

Share on facebook
Share on linkedin
Share on whatsapp
דילוג לתוכן